24-03-2014
На Зальному Чемпіонаті України 2014 року чоловіча команда Wild West посіла перше місце, а дівчата взяли срібло.
06-01-2014
У продажу з'явились американські професійні диски INNOVA.
22-12-2013
Львів'яни посіли друге місце на міжнародому турнірі Winter Brest.

Архів новин


Купити фрізбі львів, Купить фризби Львов дискрафт діскрафт тарілка
алтемот, алтимот, алтімат, алтімот, алтемат, альтимат, алтимонт

Алтимат - найпопулярніша гра з фризбі

Алтимат - це безконтактна командна гра з літаючим диском (літаючою тарілкою, фризбі). В алтимат грають на траві, піску та в залі. Задача атакуючої команди – пасами провести диск до енд-зони суперника, де його мусить зловити один з гравців команди. Задача команди в обороні – збити або перехопити диск, щоб самій перейти в атаку.
Короткі правила алтимату

гра алтімат фрісбі

Алтимат у світі

Алтимат найбільш розвинений у США, Канаді, Австралії, Японії та Західній Європі. Головний керівний орган - Всесвітня федерація літаючих дисків (ВФЛД). Регулярно проходить чемпіонат світу серед клубів, серед національних збірних, клубний чемпіонат Європи та інші змагання.
Більше про алтимат

Алтимат у Львові

Алтимат у Львові з 2007 року традиційно представлений чоловічою командою Wild West та жіночою командою Wild West Women.  Проте 2015 року у місті з'явились ще одна амбіційна чоловіча команда E-Motion. В літній час (з квітня по жовтень) функціонують дитячі гуртки. Ведеться співпраця з кафедрами фізичної культури основних ВНЗ. Щовересня проводяться міжнародні турніри. Декілька разів на рік у Львові проходять турніри ЗУЛА - Західноукраїнської ліги алтимату.
Детальніше про алтимат у Львові