Архів новин

23-09-2009

IV Відкритий Чемпіонат України


19-20 вересня у Львові відбувся четвертий Відкритий чемпіонат України з алтимат фризбі. Відтоді, як на теренах нашої країни почав поширюватися новий вид спорту - алтимат, львів'яни беруть активну участь у його популяризації.

Цьогоріч місто Лева приймало 12 команд алтимат фризбі, що є досить високим показником для України. Адже відкритий чемпіонат - єдиний у нашій країні чемпіонат такого рівня. Хоча є ще турніри, на які збирається значно більше гравців. Так уже традиційним став київський Kyiv Hat, однак тут доводиться грати у літню спеку, на розпеченому дніпровському пляжі.

У минулі роки до Львова з'їжджалися команди не тільки з України. Були гості з Польщі, Молдови та Білорусії. Однак цими вихідними не тільки Львів збирав гравців алтимату. Паралельно відбувався турнір у Познані (Польща) Uwaga Unleashed, що й спричинило відсутність польських команд на львівському чемпіонаті. А ось білоруси, як завжди, люб'язно зголосилися взяти участь в українському турнірі та приїхали до нас трьома командами!

У перший день змагань ігри відбувалися на стадіоні спорткомплексу від Львівського національного університету ім. І. Франка, а наступного дня - на стадіоні "Юність", що у Парку культури ім. Б. Хмельницького. Тут зібралося чимало люду, аби подивитися на досить нестандартне та незвичне видовище.

У фіналі чемпіонату зійшлися команди з Києва та Мінська. Українці буквально вихопили перемогу з рук противника! І учасники, і глядачі отримали масу задоволення та позитивних вражень від цього турніру.

Костянтин МЕЛЬНИКОВ для газети "Високий Замок"