24-03-2014
На Зальному Чемпіонаті України 2014 року чоловіча команда Wild West посіла перше місце, а дівчата взяли срібло.
06-01-2014
У продажу з'явились американські професійні диски INNOVA.
22-12-2013
Львів'яни посіли друге місце на міжнародому турнірі Winter Brest.

Архів новин


Купити фрізбі львів, Купить фризби Львов дискрафт діскрафт тарілка
24-03-2014

Wild West - зальні чемпіони 2014 року!


На Зальному Чемпіонаті України 2014 року чоловіча команда Wild West посіла перше місце, а дівчата взяли срібло.

В Зальному Чемпіонаті України, що пройшов у Луцьку 22-23 березня, львівська команда "Wild West" була представлена у двох дивізіонах - відкритому та жіночому

Хлопці гідно пройшли випробовування груповими іграми. Подолавши у півфіналі київську команду "GGL", вийшли у фінал, де на них чекала ще одна київька команда "Nova V606". У напруженій боротьбі львів'яни перемогли з рахунком 9:8. Це вже другий чемпіонський титул після перемоги у МіксЧУ-2013 - Чемпіонаті України серед змішаних команд.

У жіночому дивізіоні команда Wild West Womеn також гідно представила клуб. Дівчата, граючи лише з однією заміною, вийшли у фінал, однак брак замін дався взнаки, і у вирішальній грі львів'янки поступились більш досвідченій київській команді "Bellezza Selvaggia" (клуб "Дикі Кралі"). Wild West Women вперше у своїй історії брали участь у національному чемпіонаті на виїзді, то ж для такого дебюту друге місце - це просто відмінний результат!

Варто також зазначити, що за статистикою, найбільшу кількість гольових пасів (MVP Pass) серед чоловіків і серед жінок також заробили гравці наших команд.